3 соби со поглед на базен, одличен комплекс, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 7799
115,000 Евра
Површина 110 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/4
Море 80 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме прекрасен стан со 3 соби во прва линија и со поглед на базен, вкупната површина е 110м2. Станот се наоѓа на втор кат во приватниот комплекс Marina View Fort Beach во Свети Влас, Бугарија. Со задоволство ќе ви помогнеме со мебел и опрема. Распоредот е влезен хол, пространа дневна со кујна, две спални соби, две купатила со два тоалета, тераса со поглед на базен (влез од сите соби). Marina View Fort Beach се наоѓа веднаш до песочната плажа, помеѓу одморалиштата Сончев Брег и Свети Влас, во област со прекрасни плажи и романтично име „Робинсон“.

Комплексот е изграден во подножјето на Стара Планин, што создава уникатна клима и уникатна комбинација на морски и планински проток на воздух.

Инфраструктура:

3 ресторани, бар, слаткарница, 10 базени, едниот со вештачки бранови и другиот со џакузи, 5

детски базени со водени атракции, 6 игралишта, две продавници

со намирници и една со месо, продавници на плажа,

сувенири и облека, фризерски услуги, маникир, педикир, спа центар со

амам, сауна, перална и пеглање, менувачница, аптека,

здравствен дом, фитнес, тениско игралиште/мини фудбалски терен, фитнес опрема

надворешен базен, минијатурен голф, пинг-понг и билијард, игралиште за одбојка, изнајмување велосипеди, електронски игри, библиотека и детски забавен центар.

Комплексот нуди бесплатен паркинг, интернет и лежалки во близина

базени.

Надоместокот за одржување е 12,20 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Свети Влас е пријатен град во подножјето на Стара планина, 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има релативно интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот подем. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни знаменитости. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег.

Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.

Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
110 m2
Корисна површина
96 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
40 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00