3 соби, со поглед на море, без надомест за одржување, 50м од плажа, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 8968
83,000 Евра
Површина 92 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/5
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ново, пониска цена! Нудиме простран 3-собен стан од 92м2 со поглед на море во Бјала, Бугарија. Станот се наоѓа на високо приземје, има одличен распоред (без поврзувачки соби) и се состои од влезен хол, пространа дневна соба со трпезарија и кујна, две посебни спални соби, бања со тоалет и пространа туш кабина, пространа застаклена балкон, помошна просторија каде што се поставени машината за перење и полици. Од дневната соба и балконот има поглед на море. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема и е погоден и за изнајмување и за летен одмор или целогодишно живеење. Корисната површина на станот е 83 м2. (балкон 8 м2). Вкупната површина е 92м2. Станот се наоѓа во станбена зграда, оддалеченоста од плажа е само 50 метри. Станбената зграда се наоѓа веднаш зад големо одморалиште и затоа е под 24-часовен видео надзор, односно бесплатно обезбедување преку целата година. Куќата има висококвалитетна топлинска изолација - заштеда на енергија. Нема такса за одржување во куќата. Обезбеден е паркинг пред зградата. Многу добра цена! Препорачуваме!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
92 m2
Корисна површина
83 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00