3 соби, со поглед на море и планина, паркинг простор, корпа

Košarica , Бугарија – ID 9326
121,000 Евра
Површина 124 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 4 400 m
услуга 6 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Комплетно опремени 3 соби на еко локација! Ви нудиме 3-собен стан од 124м2, кој се наоѓа на третиот кат од три ката во прекрасниот комплекс Свети Никола во Кошарица, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет и тераса со поглед на море и планина. Станот има паркинг простор. Вам и вашите гости во комплексот ви стојат на располагање: ресторан, лоби бар, детско игралиште, базени за деца и возрасни, зона за релаксација, 24-часовно обезбедување и видео надзор, паркинг, аптека, СПА центар, фитнес центар.
Надоместокот за одржување е 6 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Кошарица е одморалиште (област Бургас, општина Несебар), сместено на 3 километри од популарното одморалиште Сончев Брег, во подножјето на величествената планина Стара Планина, чиишто последни падини постепено се спуштаат во кристално чистите води на Црното Море. . Оваа област е живописна, со прекрасен панорамски поглед, потопена во густа медитеранска вегетација. Селото нуди одлични услови за рекреација и туризам.
Селото е многу шармантно, ја одржува својата чистота и убавина. Тука е хармонијата, убавината и спокојството на чистата и недопрена природа. Популарното и живо одморалиште Сончев Брег и живописниот природен резерват Калината се во близина.
Областа има одлични можности за љубителите на одмор на плажа и љубителите на живиот ноќен живот (во одморалиштето Сончев брег). Љубителите на природата имаат можност да одат во шума или да возат велосипед. Бројни еко-правци нудат можност за практикување на екотуризам и планинарење. Блиските езерца ќе ги воодушеват љубителите на риболовот.
Кошарица се наоѓа на надморска височина од 100 метри. Плажата и одморалиштето Сончев Брег се на 3 километри, градот Бургас и меѓународниот аеродром - 31 км, Варна - околу 90 км. Селото има училиште, дуќани и прекрасна црква на плоштадот. Патиштата се асфалтирани, има централна водоводна и фекална канализација, телефон и интернет конекција.
Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
124 m2
Корисна површина
109.12 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
5 km
Доктор
6 km
Кафетерија
90 m
Ресторант
70 m
Бар
680 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00