3 соби со поглед на море и во близина на плажа, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 7911
81,500 Евра
Површина 74 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/5
Море 350 m
услуга 7 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме наместен трособен стан кој се наоѓа на 350 метри од песочната плажа и тобоганите во крајбрежниот град Бјала. Станот се наоѓа на втор кат од пет и се состои од влезен хол, дневна со кујна, тераса со пристап од дневна, бања-тоалет, две спални соби и тераса со пристап од двете спални. Од прозорците на сите соби и од терасите има прекрасен поглед на морето и внатрешната територија на комплексот со базен и зона за релаксација. Површината на станот е 74 м2. Станот е комплетно наместен и опремен со клима во сите соби. На територијата на комплексот има паркинг за автомобилите на сопствениците на становите во зградата и нивните гости, како и зона за релаксација со базен и лежалки. Станот е на непосредна близина на плажа, продавници, ресторани кои работат преку целата година и други елементи од градската инфраструктура. Надоместокот за одржување е 7 €/м2 годишно.
Бјала е административен центар во централниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море, сместен помеѓу два меѓународни аеродроми - оддалечени 50 километри. јужно од Варна и 60 км. северно од Бургас. Брегот се карактеризира со комбинација на морски заливи, широка лента на плажа долга над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е еколошки чист регион и центар на лозарството и винарството, чии традиции потекнуваат од античкото минато. Бјала има се што ви треба и за удобен семеен одмор и за целогодишно живеење. Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.
Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
74 m2
Корисна површина
65 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
570 m
Доктор
1 km
Кафетерија
4 km
Ресторант
90 m
Бар
350 m
Училиште/градинка
370 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00