3 соби, со поглед на море, прва линија, Равда

Ravda, Бугарија – ID 3425
103,000 Евра
Површина 120 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/6
Море 50 m
услуга 1,000 Евра За година
Состојба Готово
Нудиме стилски 3-собен стан на прва линија во Равда. Вкупната површина е 120 м2, се наоѓа на 3 ката, во приватен комплекс со лифт. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Источна и западна ориентација. Распоредот на станот е: влезен хол, пространа дневна со кујна, две спални соби, три бањи со три тоалети, два балкона со поглед на море. Комплексот нуди надворешен базен со дел за деца, зона за релаксација, 24-часовно обезбедување. Во близина на централната улица каде има ресторани, барови и сите удобности. Оддалеченоста од плажата е 50 метри. Надоместокот за одржување е 1000 евра годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
120 m2
Корисна површина
105 m2
Балкон
Да
Продавница
1 km
Доктор
160 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
30 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
70 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00