3 соби со поглед на море во прекрасниот комплекс Paradise Dreams, топ локација, совршена цена, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8526
123,000 Евра
Површина 107 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 150 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме прекрасен, луксузен 3-собен стан, со вкупна површина од 107 м2, сместен на третиот кат од четири ката во елитниот, приватен комплекс Рајски соништа во Свети Влас, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет и две тераси, од кои едната има прекрасен поглед на морето. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Ајде да бидеме соседи! Најдобра локација и најубава плажа!
Paradise Dreams се наоѓа во прекрасна и мирна област помеѓу Сончев Брег и Свети Влас, на само 150 метри од плажата, автобуската станица е на 500 метри. Има неколку супермаркети на оддалеченост од 50 метри, голем супермаркет на околу 300 метри. Многу одлични ресторани на одење, бар со музика во живо на околу 300 метри оддалеченост, сите удобности во близина. Комплексот има прекрасна архитектура со наведнати покриви, обоени во топли бои. Во комплексот на сопствениците и нивните гости им се достапни:
3 поврзани базени, еден од нив за деца,
зона за релаксација, детско игралиште, рецепција, 24 часовно обезбедување, голем, совршено уреден простор, паркинг
Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно. Топ понуда! Во комплексот обично нема имоти за продажба! Препорачуваме!
Коруната се искачи на најсилното ниво против еврото во последните 11 години! Купувањето недвижен имот за евра никогаш не било и нема да биде попрофитабилно!
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.
Свети Влас е пријатен град во подножјето на Старата рамнина, на 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има релативно интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот подем. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни знаменитости. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег. Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.
Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен. Температури од 15 степени се забележани во средината на декември во изминатите неколку години. Зимата овде не трае повеќе од еден месец. Идеален избор за употреба во текот на целата година, климата докажано многу добро придонесува за здравјето на луѓето. Благодарение на фактот дека градот се наоѓа на падина, можете да го посетите пошумениот планински венец и да направите пријатна прошетка. Цените овде се многу поволни.
Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
107 m2
Корисна површина
94 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
150 m
Доктор
440 m
Кафетерија
410 m
Ресторант
110 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
480 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00