3 соби во градба, 80м од море, со базен и подземна гаража, одлична локација, Голем, Албанија

Драч, Албанија – ID 9239
100,375 Евра
Површина 79 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/5
Море 80 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Ви нудиме 3-собен стан во нов проект во изградба во Голем, Албанија. Корисна површина 72,7 м2, балкон со површина од 6,8 м2, вкупна површина 79,5 м2. Се наоѓа во 1 станбен кат. Распоред: ходник, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и балкон. Проектот нуди подземен паркинг и приватен базен со простор за релаксација. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа на околу 80м од море. Проект со површина од 900 м2. Зградата ќе се состои од 5 станбени ката и ќе биде завршена во 2024 година. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате. Одлична локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор и живот: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...).

Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

etovisko Голем е мал град кој се наоѓа на брегот на албанската ривиера. Огромна предност на одморалиштето Голем во Албанија е одличната пристапност и поволните цени за одмор.Одморалиштето Голем е погодно за семејства со деца, парови и поединци. Тивко и во исто време интересно место. За време на реформата на локалната самоуправа во 2015 година, таа стана подделница на општина Каваје. Областа покрај брегот е една од главните дестинации на плажа во Албанија, со многу одморалишта и хотели. Голем доживеа брз развој.

Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Повеќе слични понуди за недвижнини можете да најдете на нашата веб-страница.
Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
79 m2
Корисна површина
72.7 m2
Балкон
6.8 m2
Гаража
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
50 m
Доктор
4 km
Кафетерија
130 m
Ресторант
60 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
1 km

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

69 m2
2+кк
-1 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo
60 m2
2+кк
250 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Локален престој приватен стан Д88

Причина, Бугарија – ID P327

100 m2
3+кк
од 84 Евра За ден
Šipka vpravo

Pirin Golf Hotel & SPA 5* - Приватен апартман

Причина, Бугарија – ID P324

51 m2
2+кк
од 198 Евра За ден
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00