3 соби во комплексот Компас, врвна локација и одлична цена, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8474
77,000 Евра
Површина 89 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/4
Море 250 m
услуга 600 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме опремени 3 соби во комплексот Компас во Свети Влас, Бугарија. Станот се наоѓа на втор кат од четири ката. Вкупната површина на станот е 89м2. Се состои од: дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет, тераса. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Комплексот се состои од седум станбени згради околу базенот, опкружени со зеленило и дизајнирани во модерен архитектонски стил со панорамски француски прозорци. Се наоѓа на околу 250 метри од плажата и од пристаништето и централното шеталиште со многу барови и ресторани. До центарот на градот е на околу 350 метри. Комплексот ги има сите потребни услови за удобен престој: ресторан со бугарска и европска кујна, базен (за возрасни и деца), 24 часовно обезбедување, паркинг, зелен, уреден простор. Во непосредна близина има летен амфитеатар, здравствен дом (200 м.), автобуска постојка (150 м.), супермаркет со деноноќна работа. (150 м.), црква (200 м.), Спа (100 м.), Диско / Ноќен клуб (200 м.), Казино (200 м.). Надоместокот за одржување е 600 евра годишно.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
89 m2
Корисна површина
78 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
170 m
Доктор
890 m
Кафетерија
200 m
Ресторант
50 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
460 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00