3 соби во прекрасниот комплекс Хермес, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8651
109,900 Евра
Површина 93 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/7
Море 750 m
услуга 7 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме прекрасен 3-собен стан, со големина од 93м2, кој се наоѓа на четврти кат од седум ката, во комплексот Хермес во Сончев Брег, Бугарија. Распоредот е дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и две тераси. Во комплексот се достапни за вас и вашите гости: базен со зона за релаксација, тераса и паркинг.

Многу опции за јадење се исто така достапни во Kasandra Bar & засилувач; Ресторан за вечера, кој се наоѓа на 5 минути пешачење од комплексот. Имотот се наоѓа во близина на стариот град Несебар. Сите удобности се на непосредна близина.

Надоместокот за одржување е 7 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
4
број на спратови
7
Достапно
3+кк
Површина
93 m2
Корисна површина
81.84 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
60 m
Доктор
390 m
Кафетерија
230 m
Ресторант
90 m
Бар
230 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00