4 соби, градска куќа на 800м од морето, Пуерто де Мазарон, Шпанија

Puerto de Mazarrón, Шпанија – ID 5447
Површина 96 m2
Достапно 4+кк
Море 800 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Сместена на само неколку минути од плажите на Пуерто де Мазарон, оваа уникатна градска куќа од 85 м2 е идеален дом за ловци на имот кои сакаат да се вратат, да се релаксираат и да уживаат во морето и песокот. Уживајте во живописните неделни пазари и потопете се во шпанската култура. Овој извонреден имот е целосно опремен и има две тераси подготвени и ве чекаат да седнете и да уживате во неверојатното време. Внатрешноста се состои од: пространа дневна соба. Оваа соба овозможува многу природна светлина и може да се конвертира за да се создаде отворена дневна/трпезарија. Целосно опремена кујна со многу плакари и работни површини за да можете лесно и ефикасно да готвите. Две бањи. Двете бањи имаат када, совршена за релаксација по долг ден на сонце. Три спални соби се наоѓаат на првиот кат. Сите соби се со пристојна големина и имаат многу природна светлина. Втората спална соба вклучува вградени гардероби, а првата има многу простор за слободно стоечки мебел за спална соба, па можете да додадете свој личен стил на неа. Третата спална соба има француски врати кои водат до сопствен голем балкон, совршен за уживање во шолја кафе и појадок наутро. Сите прозорци се украсени со дрвени ролетни за традиционален допир. Овој имот би направил одлична куќа за одмор, одличен имот за изнајмување и одлична инвестиција.

Куќата се наоѓа во близина на центарот на градот и има прекрасен поглед на морето.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега по многу прифатлива цена.

Заливот Мазарон е популарно место за туристите и доселениците, познат по своите неверојатни плажи и 35 километри недопрено крајбрежје. Ако сакате да останете активни, се нудат многу спортови на вода, како што се едрење, нуркање и риболов.Заливот Мазарон е идеален за луѓе кои сакаат спортови на вода и многу повеќе, како што се едрење, риболов или нуркање. Мазарон е една од традиционалните дестинации за сонце и плажа во регионот на Мурсија, кој има повеќе од 35 километри крајбрежје, од кои повеќето се недопрени. Голем број плажи во заливот Мазарон се наградени со сино знаме благодарение на квалитетот на капењето и услугите.

Плажите на Мазарон имаат сертификат за квалитет Q за следните плажи: Болнуево плажа, Плаја дел Кастелар, Нарес, Плаја де Рихуете.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
96 m2
Плац
96 m2
Корисна површина
96 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
96 m2
Паркинг
Да
Продавница
560 m
Доктор
450 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
100 m
Бар
160 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00