4 соби Модерен стан со тераса на покривот

La Maddalena, Sardínie, Италија – ID 7959
753,500 Евра
Површина 185 m2
Достапно 4+кк
Спрат 4/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Diamonds е станбен комплекс кој се состои од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена во ексклузивна област, на само неколку чекори од пристаништето Мангијаволпе.

Кога ќе влезете во станот на подот на поткровјето, веднаш ја чувствувате атмосферата на елеганција и благородност која е карактеристична за него. Просторот е голем и се состои од две спални соби, две бањи, дневна со трпезарија и чајна кујна, работна соба, две тераси, тераса на покривот, способни да ви понудат се што ви треба за подобро да уживате во вашиот одмор.

Панорамските тераси и терасите на покривот се идеални за одмор и уживање во глетката, додека дизајнерските ентериери ве пречекуваат во оаза на удобност и модерност.

Но, она што го прави станот Diamonds уште поспецијален е неговата привилегирана локација во област опремена со сите услуги, лесно достапна пеш или со е-велосипед. Островот Ла Мадалена нуди недопрена природа со тиркизно морско дно и импресивни плажи кои повикуваат на морски задоволства во текот на целата година.

Апартманите Diamonds се идеални за оние кои бараат убавина, одмор и спокојство на уникатно и незаборавно место.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на вашиот имот.

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
4+кк
Површина
185 m2
Корисна површина
93 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00