4 соби Модерен стан со тераса на покривот

La Maddalena, Sardínie, Италија – ID 7972
753,500 Евра
Површина 186 m2
Достапно 4+кк
Спрат 4/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Diamonds е станбен комплекс составен од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена.

Комплексот се наоѓа на непосредна близина на пристаништето Mangiavolpe, ексклузивна област со сите услуги, лесно достапна пеш или со е-велосипед.

Станот има четири соби структурирани во две спални соби, две купатила, дневна со трпезарија и чајна кујна, работна соба, две тераси, тераса на покривот и две покриени паркинг места.

Апартманите на Diamonds се идеални за оние кои сакаат да го чувствуваат повикот на морето во текот на целата година, на недопрена локација со прекрасно тиркизно морско дно, живописни плажи и сите услуги на дофат на раката.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
4+кк
Површина
186 m2
Корисна површина
93 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00