4 соби Модерен стан со тераса

La Maddalena, Sardínie, Италија – ID 7957
345,000 Евра
Површина 93 m2
Достапно 4+кк
Спрат 2/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Diamonds е станбен комплекс кој се состои од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена во ексклузивна област, на само неколку чекори од пристаништето Мангијаволпе.

Станот има две спални соби кои можат да создадат атмосфера на целосна релаксација и одмор. Дневната соба со кујната е срцето на куќата, место за споделување моменти на благосостојба со пријателите и семејството. Работниот простор е идеална средина за концентрација и тивка работа од вашиот дом во Сардинија.

Од двете тераси можете да се восхитувате на прекрасен поглед на морето способен да пружи незаборавни моменти.

Секој агол од овој дизајнерски апартман е детално истражен за да ви понуди модерна, елегантна и пријатна куќа на плажа.

Благодарение на неговата погодна локација, можете лесно да стигнете до сите услуги што ви се потребни пеш или со е-велосипед.

Апартманите Diamonds се идеални за оние кои сакаат да го чувствуваат повикот на морето во текот на целата година на недопрена локација со прекрасно тиркизно морско дно, живописни плажи и секакви активности на дофат на раката.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
4+кк
Површина
93 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00