4 соби Модерен стан со тераса

Ла Мадалена, Сардинија, Италија – ID 7969
357,500 Евра
Површина 94 m2
Достапно 4+кк
Спрат 2/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Diamonds е станбен комплекс кој се состои од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена.

Комплексот се наоѓа на непосредна близина на пристаништето Mangiavolpe, ексклузивна област со сите услуги, лесно достапна пеш или со е-велосипед.

Станот има четири соби структурирани во две спални соби, две купатила, дневна со трпезарија и чајна кујна, работна соба, две тераси и паркинг простор.

Апартманите на Diamonds се идеални за оние кои сакаат да го чувствуваат повикот на морето во текот на целата година на недопрена локација со прекрасно тиркизно морско дно, живописни плажи и сите услуги на дофат на раката.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.
Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
4+кк
Површина
94 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00