4 соби Модерна вила со базен

Costa Paradiso, Sardínie, Италија – ID 7977
475,000 Евра
Површина 197 m2
Достапно 4+кк
Море 3 000 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Коста Парадизо е прекрасно место на северот на Сардинија, недопрено и опкружено со зелена природа.

Сместено помеѓу градовите Кастелсардо и Санта Тереза ди Галура, нуди уникатен и незаборавен пејзаж со прекрасни природни плажи и кристално чисто море.

Престижната вила „Costa Paradiso Seaside“ стои во оваа прекрасна околина, опкружена со медитеранско грмушки меѓу гранитни карпи.

Вилата се состои од светла трпезарија со кујна, работна соба, две двокреветни спални соби и три бањи.

Благодарение на неговата пространост, тој е идеален за сместување на семејства и пријатели кои бараат оаза на мирот.

Но, она што ја прави оваа вила навистина посебна се прекрасните надворешни простори: голема градина со базен и чардаци со поглед на морето каде што можете да уживате во појадокот наутро или да пиете на зајдисонце.

Сè е згрижено до последниот детал, со модерни и елегантни завршетоци кои ќе ви обезбедат незаборавен одмор.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опрема на објектите.

број на спратови
3
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
197 m2
Плац
1200 m2
Корисна површина
113 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
80 m2
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
11 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
240 m
Бар
240 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00