Атрактивен стан на 50м од море, неверојатен поглед, Будва, Црна Гора

Budva, Црна Гора – ID 9141
1,220,000 Евра
Површина 159 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/5
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба атрактивен 3-собен стан во Будва, во близина на море. Станот е со површина од 159 м2 и се наоѓа на 1 кат.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, две спални соби, 2 купатила и пространа тераса. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Терасата нуди поглед на морето и градот.
Станот е на само 50м од море.
Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
159 m2
Корисна површина
150 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
290 m
Доктор
440 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
40 m
Бар
130 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00