Целосно опремен со 1 спална соба поглед на море, ниска такса за одржување, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 8953
37,000 Евра
Површина 31 m2
Достапно 1+кк
Спрат 4/6
Море 450 m
услуга 140 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме пространа 1 соба во станбен комплекс Милана 3, станот се наоѓа на четврти кат од шест ката во зграда со лифт. Распоред: пространа дневна соба со кујна и простор за релаксација, бања со тоалет и балкон со поглед на морето и градот. Има непречен поглед на морето и од балконот и од прозорците на станот. Вградена површина на станот - 26 м2, вкупна површина на станот - 31 м2. Станот е комплетно наместен и опремен со се што ви треба, подготвен за вселување веднаш. Се наоѓа на приближно 450 метри од морето. Зградата Милана 3 е пуштена во употреба во 2016 година и ги има следните содржини: панорамска зона за релаксација со базен за возрасни и деца, лежалки, детско игралиште, паркинг. Многу интересна понуда. Препорачуваме! Надоместокот за одржување е 140 евра годишно. Последната фотографија во галеријата е фотографија од сличен стан, кој е пофункционално опремен и со тоа изгледа попростран. Обезбедена помош на лице место со се што е потребно.
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.
Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.


Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
31 m2
Корисна површина
26 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00