Дуплекс 2 соби, 80м од море, проект со базен и подземна гаража, одлична локација, Голем, Албанија

Durres, Албанија – ID 9443
92,000 Евра
Површина 70 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/6
Море 80 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Mojenemovitostumore обезбедува комплетна услуга, од ракување со документација, преводи, правна поддршка, трансфер на енергија и последователно плаќање на оперативни такси, до изнајмување вклучувајќи трансфер од аеродром, пријавување и одјавување на гости, чистење со перење и пеглање на постелнина , рекламирање на Booking и бесплатно на веб-страницата на компанијата, управување и редовни контроли на имотот, вршиме реновирање според желбите на клиентите и доградба. Ние правиме се што им треба на нашите клиенти по преносот на сопственоста.

Огласената цена ги покрива сите трошоци поврзани со завршувањето на процесот за купување на недвижен имот, вклучувајќи правни услуги, нотарски такси (нотарски даноци, данок на трансфер) и такса за зачувување на адвокатот.

Ви нудиме 2-собен дуплекс стан во нов проект во изградба, во Голем, Албанија. Вкупна површина 70 м2. Се наоѓа во 1 станбен кат. Распоред: дневна со кујна, спална соба, две купатила со тоалет и тераса. Проектот нуди подземен паркинг и приватен базен со простор за релаксација. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа на околу 80м од море. Проект со површина од 900 м2. Зградата ќе се состои од 5 станбени ката и ќе биде завршена во 2024 година. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате. Покрај близината до морето, на дофат ќе имате се што ви треба за удобен живот и релаксација. Продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и многу повеќе - сè е тука за вас.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...). Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

etovisko Голем е мал град кој се наоѓа на брегот на албанската ривиера. Огромна предност на одморалиштето Голем во Албанија е одличната пристапност и поволниот ценовен одмор.Одморалиштето Голем е погодно за семејства со деца, парови и поединци. Тивко и во исто време интересно место. За време на реформата на локалната самоуправа во 2015 година, таа стана подделница на општина Каваје. Областа покрај брегот е една од главните дестинации на плажа во Албанија, со многу одморалишта и хотели. Голем доживеа брз развој.

Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Повеќе слични понуди за недвижнини можете да најдете на нашата веб-страница.
Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
70 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
50 m
Доктор
4 km
Кафетерија
130 m
Ресторант
60 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00