Две куќи на кратко од центарот на Подгорица

Подгорица, Црна Гора – ID 8224
230,000 Евра
Површина 410 m2
Достапно 3+кк
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме куќа во Подгорица.
На плацот има две куќи, едната 71м2 другата 45м2. Земјиштето е со површина од 410м2.
Распоред на куќата: 71 м2 - дневна, трпезарија, кујна, бања, две спални соби, визба
45м2 - дневна, кујна, бања, спална
На само 10 минути со автомобил од центарот на Подгорица.
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
410 m2
Плац
410 m2
Корисна површина
115 m2
Тераса
Да
Градежна површина
116 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
240 m
Доктор
380 m
Кафетерија
350 m
Ресторант
280 m
Бар
350 m
Училиште/градинка
210 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00