Двокатна куќа со шест стана, во Добре Вода, град Бар

Бар, добра вода, Црна Гора – ID 7668
350,000 Евра
Површина 300 m2
Достапно 7+кк
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Атрактивна двокатна куќа со 6 апартмани на мирна локација во близина на море.
Куќата се наоѓа во туристичкиот центар Добра Вода, во близина на градот Бар.
Површината на куќата е 220 м2, површината на земјиштето на кое се наоѓа е 229 м2.
Распоред на куќата: Куќата е дизајнирана на таков начин што секој кат има 3 посебни апартмани. Секој кат има една спална соба и два студиа. Секој апартман има сопствено купатило и кујна. Апартманите се опремени и опремени.
Секој апартман има клима уред.
Куќата има покривна тераса од скоро 100м2 со прекрасен поглед на море.
Морето е на само 200 m од куќата, во близина се и кафулиња, ресторани, продавници.
број на спратови
2
Достапно
7+кк
Поглед на море
Да
Површина
300 m2
Плац
229 m2
Корисна површина
220 m2
Тераса
100 m2
Градежна површина
75 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
5 km
Кафетерија
380 m
Ресторант
230 m
Бар
990 m
Училиште/градинка
540 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00