Двосемејна куќа со гаража, 17км од море, еко локација

Černý Vrh, Бугарија – ID 9993
223,200 Евра
Површина 228 m2
Достапно Нетипичен
Море 17 450 m
услуга 1 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба масивна двокатна куќа со двор од 663 м2, вкупна површина од 228 м2 во Черни Врх, село Камено, регионот Бургас. Во дворот има скара со камин, мијалник, голема маса и две клупи.

Диспозиција:

Приземјето се состои од: гаража (19,44 м2), ходник (12,06 м2), кујна (14,52 м2), застаклена тераса (3,19 м2), дневна соба (14,52 м2), друга застаклена тераса со пластични прозорци (4,84 м2), облекување соба (7,20 м2), спална соба (15,30 м2), тоалет, бања, визба со котел за парно греење (14,52 м2). Подот на овој кат се загрева со јакна со пареа и вода. Подот е ламинат и теракота.

Првиот кат се состои од: ходник (10,12 м2), две спални (13,08 м2 и 16,28 м2), дневна (21,80 м2), кујна (14,17 м2), три

тераси (една заедничка за дневна и кујна и една за секоја спална соба), бања со тоалет и мијалник. Подот на овој кат е линолеум.

Внатрешните скали и ходници во куќата се мермерни, а терасите и надворешните скали се мозаични. Куќата има три влеза и од дворот има три врати за излез на улица. Во дворот има портал со влез на улица и паркинг за две коли. Зад куќата има земјоделски објект, а во градината има две оранжерии за одгледување

зеленчук. Одалеченост од најблиската плажа: 17,45 км.

Селото Черни Вр е мала и пријатна населба која се наоѓа на околу 12 километри западно-југозападно од центарот на градот Бургас. Селото е далеку од метежот и вревата на големиот град и нуди идеална можност за оние кои сакаат да уживаат во мирот и прекрасната природа на прекрасна еко локација. Černý Vrh се наоѓа на западните падини на височините Varli Bryag во низината Бургас, нудејќи неверојатни панорамски погледи на околната природа. Овој регион се карактеризира со богатство на природни ресурси, како што е соседното село Браната Мандра (Езерото Мандрен) на југ. Овој природен пејзаж дава можности за риболов. Купувањето куќа во селото Черни Врх ќе ви донесе свеж воздух, прекрасни погледи и мир пред и после долг работен ден. Селото овозможува пристап до сите погодности на модерниот живот. Во близина нема индустрија.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
2
Достапно
Нетипичен
Површина
228 m2
Плац
663 m2
Корисна површина
228 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Градежна површина
228 m2
Паркинг
Да
Продавница
5 km
Доктор
6 km
Кафетерија
120 m
Ресторант
4 km
Бар
6 km
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00