Двособен стан на само 180 м од море, Доброта, Котор

Добрина, Црна Гора – ID 8999
225,000 Евра
Површина 74 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/12
Море 180 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Убав 3-собен стан во Котор, Доборта, на мирна локација покрај море. Станот е со површина од 74 м2 и се наоѓа на 3 кат.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, две спални соби, бања и пространа балкон. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел.
Пред и околу зградата има паркинг.
Продавници, кафулиња, ресторани и сите други важни институции се во непосредна близина. Станот е на само 180 m од море.
Спрат
3
број на спратови
12
Достапно
3+кк
Површина
74 m2
Корисна површина
72 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
420 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
270 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00