Двособен стан со поглед на море, Будва

Budva, Црна Гора – ID 8990
150,000 Евра
Површина 59 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/5
Море 1 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме убав 3-собен стан во Будва на мирна локација со прекрасен поглед на градот и морето. Станот е со површина од 59 м2 и се наоѓа на 4 кат во зграда со лифт.

Распоред: дневна поврзана со кујна и трпезарија, две спални соби, бања и голема тераса. Станот е комплетно наместен и опремен. Од дневната соба има тераса со поглед на градот и морето.

Постои можност за купување на гаражен простор кој се наоѓа во зградата.

Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 1150 m од море.

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
59 m2
Корисна површина
57 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
210 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
140 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00