Двособен стан со прекрасен поглед на море, Доброта

Добрина, Црна Гора – ID 8220
195,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/5
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Се продава нов луксузен стан во прекрасен комплекс со базен. Кампусот се наоѓа во Доброта, Черна Хора.
Станот е со површина од 65 м2 и се наоѓа на 3 кат. Во зградата има лифт.
Распоред: кујна поврзана со дневна, две спални соби, бања со тоалет, тераса. Станот е комплетно наместен. Има сателитска ТВ и интернет.
Станот има голема тераса со панорамски поглед на море и планина.
Изградбата на просторот е направена согласно сите највисоки стандарди, фасадата е изработена од природни материјали во комбинација со камен и одговара на трендовите на модерната архитектура. Станот е опремен со клима, бањата е опремена со квалитетна санитарна опрема. Комплексот обезбедува базен со простор за релаксација и гаража за жителите на комплексот.
Продавници, кафулиња, пошта, автобуска станица се во непосредна близина.
Станот се наоѓа на само 200м од море
Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
65 m2
Корисна површина
63 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Продавница
1 km
Доктор
420 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
270 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00