Еднособен стан блиску до прекрасна плажа, уникатен комплекс, Бечиќи, Црна Гора

Bečići, Црна Гора – ID 8236
165,000 Евра
Површина 37 m2
Достапно 2+кк
Спрат 8/13
Море 400 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Sunny Side Spa & засилувач; Конференцијата е уникатен комплекс со одлична локација и импресивна инфраструктура. Пешачејќи 7-8 минути до морето, без стрмни падини, по пријатна шумска патека додека уживате во текот на потокот, ќе стигнете до плажата Бечичи, една од најдобрите плажи во Црна Гора, плажа со сино знаме, една од најчистите плажи во Европа!
Специфичниот 2-собен стан со површина од 37,99 м2 се наоѓа на осми кат.
Сместувањето во овој комплекс е споредливо со сместувањето во хотел со висока класа. Персоналот е постојано присутен во просториите; обезбедува чисти крпи, ја чисти сауната и базенот, ја одржува салата чиста. Покрај тоа, во комплексот има правила на однесување, според кои станарите мора да набљудуваат мирна ноќ. Забавите покрај базен и други непријатни моменти кои можат да му наштетат на удобноста на другите жители се исклучени. Комплексот вклучува игротека за деца. Комплекс Sunny Side Resort & засилувач; Бањата ги има сите услови за ваша удобност:
• Отворен базен
• Покриен базен
• Прв спа центар: сауна и пареа
• Втора бања: сауна, парна и соба за масажа
• Сала со кардио и опрема за вежбање со тегови
• Часови по јога и вода аеробик
• Зона за релаксација со кревети за рекреација
• 24-часовна рецепција
• Мултифункционална конференциска/сола за работа
• Соби за масажа
Во комплексот се достапни апартмани со различен распоред и области, цените се движат од 89.000 € - 317.181 €
Спрат
8
број на спратови
13
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
37 m2
Корисна површина
35 m2
Тераса
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00