Еднособен стан, на само 200 м од море, Тиват

Тиват, Црна Гора – ID 9002
205,000 Евра
Површина 44 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/5
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Нудиме на продажба стан во Тиват на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 44 м2 и се наоѓа на 1 кат.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, спална соба, бања и пространа балкон. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Од собата може да се излезе на балкон со поглед на градот.
Пред и околу зградата има паркинг.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта и сите други важни институции се во непосредна близина. Станот е на само 200м од море.
Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
44 m2
Корисна површина
42 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
280 m
Доктор
340 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
180 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
110 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00