Еднособен стан на само 450 m од плажа, Бечиќи, Црна Гора

Бечиќи, Црна Гора – ID 8223
138,000 Евра
Површина 48 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 450 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Нудиме на продажба еднособен стан во Будва, Бечичи, на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 48 м2 и се наоѓа на 3 кат.
Распоред: дневна со трпезарија, во комбинација со отворена кујна, спална соба, бања и тераса. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел.
Пред и околу зградата има паркинг.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица се во непосредна близина. Станот е на само 450 метри од море.
Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
48 m2
Корисна површина
46 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
550 m
Доктор
2 km
Кафетерија
140 m
Ресторант
140 m
Бар
180 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00