Еднособен стан со фантастичен поглед на планина, Будва, Црна Гора

Budva, Црна Гора – ID 9142
95,000 Евра
Површина 40 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/7
Море 950 m
Состојба Готово
Еднособен стан во Будва на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 40 м2 и се наоѓа на 1 кат во зграда од тули.
Распоред: дневна поврзана со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса во дворот. Терасата со површина од 15 м2 нуди прекрасен поглед на градот и планините. Станот е комплетно наместен и опремен.
Пред и околу зградата има паркинг
Продавниците, кафулињата, рестораните и сите важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 950м од море.
Спрат
1
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Површина
40 m2
Корисна површина
37 m2
Тераса
15 m2
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00