Еднособен стан со поглед на море, Будва, Црна Гора

Budva, Црна Гора – ID 8018
137,000 Евра
Површина 45 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/6
Море 1 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба еднособен стан во Будва на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 45 м2 и се наоѓа на 4 кат.

Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, една спална соба, бања и балкон. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Од дневната соба може да се излезе на балкон со поглед на градот и морето во далечина.

Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите други важни институции се на непосредна близина од станот. Станот е на 1 км од морето.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
45 m2
Корисна површина
43 m2
Балкон
Да
Продавница
190 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00