Еднособен стан во Будва, Црна Гора

Budva, Црна Гора – ID 9125
258,000 Евра
Површина 47 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/13
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба еднособен стан во Будва на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 47 м2 и се наоѓа на 2 кат.
Распоред: дневна поврзана со отворена кујна, една спална соба, бања и пространа балкон. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Балконот нуди поглед на градот.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите други важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 150 m од море.
Спрат
2
број на спратови
13
Достапно
2+кк
Површина
47 m2
Корисна површина
45 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00