Фантастичен стан, прва линија до море, 150м од прекрасна плажа, Бечиќи, Црна Гора

Бечиќи, Црна Гора – ID 9140
305,000 Евра
Површина 108 m2
Достапно 4+кк
Спрат 3/7
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Нудиме на продажба фантастичен стан со 4 соби во Будва, Бечичи, во близина на море. Станот е со површина од 108 м2 и се наоѓа на 4 кат.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со кујна, три спални соби, бања и пространа тераса. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Секоја соба има пристап до балкон со поглед на градот и морето.
Во цената е вклучена и гаража.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуси и сите други важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 150 m од море.
Спрат
3
број на спратови
7
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
108 m2
Корисна површина
100 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
290 m
Доктор
2 km
Кафетерија
350 m
Ресторант
170 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00