Фантастични 2 соби, со поглед на море, со убава тераса, комплекс Фортуна Кејп, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 7597
71,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 2+кк
Спрат 6/7
Море 450 m
услуга 273 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме 2-собен стан со панорамски поглед на море, сместен во станбениот комплекс Fortuna Cape 5 во мирниот приморски град Бјала. Станот се наоѓа на шести кат од седум ката, изградената површина на станот е 52 м2, вкупната површина е 60 м2. Станот се состои од влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања-тоалет и удобна панорамска тераса, до која се пристапува од двете соби. Прекрасен поглед на морето се гледа од прозорците на двете соби и од терасата.
Станот е наместен и опремен, подготвен за живеење. Во двете соби се поставени висококвалитетни Daikin инвертер клима уреди (топло/ладно) Станбениот комплекс во кој се наоѓа станот е добро одржуван и ги има следните содржини: базен за возрасни и деца, простор за релаксација со лежалки и чадори, скара, две паркинг места од кои едното има ограничен пристап, маса за играње пинг-понг. Во зградата има лифт. Оддалеченоста од плажата е 450 метри. Надоместокот за одржување е 273 € годишно, користењето на базенот е незадолжително и таксата за ова е 150 €
Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.
Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.
Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.
Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.
Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.
Бјала е административен центар во централниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море, сместен помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 км. јужно од Варна и 60 км. северно од Бургас. Брегот се карактеризира со комбинација на морски заливи, широка плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е еколошки чист регион и центар на производството на вино, чии традиции потекнуваат од античкото минато. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење.

Спрат
6
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
52 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
820 m
Доктор
940 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
310 m
Бар
710 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00