гарсоњера во нова зграда на само 190м од море, Бар, Добра Вода

Bar, Dobra Voda, Црна Гора – ID 8991
89,000 Евра
Површина 27 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/4
Море 190 m
Состојба Готово
Ви нудиме станови со различен распоред и површини во нова зграда на атрактивната локација Добра Води.
Се продаваат студија, еднособни, двособни станови, со површина од 27,97м2 до 53,85м2.
Становите се продаваат ненаместени што ги прави идеални за опремување по желба.
Објектот ќе биде целосно завршен во јануари 2024 година.
Постои можност за купување на гаражен простор во зградата.
Имотот се наоѓа на само 190 m од морето.
Цените на становите варираат во зависност од големината помеѓу 89.000-155.000 €
Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
27 m2
Корисна површина
25 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
5 km
Кафетерија
380 m
Ресторант
230 m
Бар
990 m
Училиште/градинка
540 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00