Голем хотел во функција, 350м од море, топ понуда, Сончев брег

Сончев брег, Бугарија – ID 5721
3,400,000 Евра
Површина 4450 m2
Море 350 m
Состојба Готово
Златна можност! Нудиме на продажба функционален хотел на Сончев брег, кој се наоѓа на само 350 метри од плажата. Хотелот со вкупна изградена површина од 6500м2, се наоѓа на парцела од 4450м2, има три ката и располага со 103 соби + 11 апартмани. Хотелот е со 3* и има 245 легла. Sun City Hotel е голем комплекс за одмори со приватен парк и живописна градина, кој ужива во мирна локација на парцела од 4450 m², на само 350 метри од плажата и 800 метри од центарот на Сончев Брег.
Веднаш до хотелот има автобуска постојка, а на само 300 метри од хотелот „Сан сити“ има аква парк кој нуди многу забава за младите и старите посетители. Хотелот нуди сместување во удобно опремени и добро опремени соби со тераса со поглед на базен. Со цел да ви го направи престојот што е можно попријатен, хотелот Сан Сити располага со многу погодности, како што се тераса, бар покрај базен, ресторан, интернет кафе, пинг-понг и многу повеќе. На рецепцијата на хотелот има и други услуги, како што се туристички информации, менувачница, медицинска услуга и други.
Повеќе информации од брокерот.
Површина
4450 m2
Плац
4450 m2
Корисна површина
6500 m2
Градежна површина
6500 m2
Паркинг
Да
Продавница
40 m
Доктор
330 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
130 m
Бар
410 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00