голема куќа со приватен базен во елитното село на вила, Поморие

Померанија, Бугарија – ID 5703
422,000 Евра
Површина 300 m2
Достапно 5+кк
Море 4 000 m
Состојба Готово
Нудиме прекрасна семејна куќа со 5 соби со приватен базен. Куќата има површина од 393 м2 и три ката, се наоѓа во елитниот комплекс Викторија Хилс, на само 3 км од градот Поморие и 4 км од плажа. Диспозиција:
Подрум - 140 м2: помошна просторија, машина за перење и сушење BOSCH; Магацинот е опремен со полици; AQUAFOR систем за прочистување на водата; Теретана.
Приземје - 130 м2: влезен хол, бања, работна соба / спална соба, пространа дневна соба со кујна. Тераса со излез во внатрешниот двор со базен.
Прв кат - околу 140 м2: три спални соби, две купатила со тоалети, соблекувална, две тераси. Главна спална соба со сопствено купатило, поглед на море од тераса. Детски соби со заедничка тераса со поглед на море. Подно греење низ целата зграда. Има шпорет на камин, подно греење „јакна за вода“ 3-слоен паркет. Клима DAIKIN (највисока класа) ги има во сите соби. Котелот има 500 литри (од соларни панели и топлинска пумпа во зима)
Земјиштето е со површина од 300 м2. На имотот има приватен базен и скара. Има кабелски интернет и ТВ. Две паркинг места.
Луксузниот комплекс Викторија Хилс се наоѓа на мирна и живописна локација - 4 км од плажата Поморие и 2 км од градот. Бургас е 10 километри. Комплексот е вселив во текот на целата година. Речиси сите сопственици живеат во текот на целата година.

Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:
Фитнес центар
Базени
Чувари
Фудбалски терен
Надоместокот за одржување е 8 €/м2 годишно.
Многу добра понуда, препорачливо!
број на спратови
3
Достапно
5+кк
Поглед на море
Да
Површина
300 m2
Плац
300 m2
Корисна површина
393 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
393 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00