Големо казино, одлична можност за инвестирање, Свиленград

Svilengrad, Бугарија – ID 5543
2,500,000 Евра
Површина 932 m2
Состојба Готово

Ние нудиме големо казино за продажба. Населената површина е 800м2, а површината 932м2! Казиното има безбеден паркинг и се нуди на продажба ненаместен. Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации! Казиното се наоѓа во Свиленград, Бугарија

Површина
932 m2
Корисна површина
800 m2
Паркинг
Да
Продавница
150 m
Доктор
50 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
30 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
50 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00