Идеален за инвестиција, потенцијални 1500 евра месечно

Pafos, Кипар – ID 8993
260,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/3
Море 1 500 m
Состојба Во изградба

Топ инвестиција, потенцијални 1500 евра месечно. Идеален за долгорочно изнајмување или краткорочно изнајмување на туристи.

Базен на покривот со лежалки и прекрасен поглед на морето!

Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти. На лице место имаме претставник од Чешка.

Потенцијалот за изнајмување на станот е најмалку 1.500 евра месечно. Имаме официјални броеви, слободно контактирајте не.

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате недвижен имот во Кипар директно од инвеститорот, дали би сакале чешки претставник на локацијата? Вие сте на вистинското место. Веќе 10 години сме ваш претставник покрај море во различни земји низ светот. Ние самите поседуваме имоти на овие дестинации и совршено го познаваме локалниот пазар.

Ова е европскиот дел на островот, на само 25 минути од аеродромот во Пафос. Станот има две бањи. Во близина е светски познатиот клуб за голф, болница, универзитет, апсолутно сè. Можеме да советуваме и за хипотека на лице место.

Тоа е еден од најексклузивните станбени проекти во Пафос со модерен дизајн фокусиран на луксузно модерно живеење со отворен план. Инвеститорот ги користи материјалите со најдобар квалитет во регионот и прифаќа крипто плаќања.

Огромна предност на овој проект е фактот што на лице место имаме претставник од Чешка, кој е управуван од компанијата и може да ве советува и да ви помогне со сè, вклучително и сите услуги пред и по продажбата, можеби дури и со хипотека на лице место. .

Проектот беше инспириран од одгледувањето на ретки скапоцени камења, нуди исклучителна локација и нашиот модерен дизајн фокусиран на луксузно модерно живеење на отворен простор.

Комплексот се состои од 4 апартмани со две спални и 2 апартмани со три спални распоредени на првите два ката со голема надворешна веранда. Луксузните погодности вклучуваат паметна технологија, покриен паркинг и простор за складирање.

Секој апартман е дизајниран да има модерен план на подот, искористувајќи го просторот и светлината на располагање и создавајќи лесен проток помеѓу кујната со отворен план и трпезариите.

Се наоѓа во срцето на Кисонерго, ексклузивна област што ги поврзува пристаништето Пафос, градот Пафос и автопатот. Вие сте на само неколку минути пешачење од центарот и имате пристап до прекрасен парк и детско игралиште директно спроти вашиот имот. Навистина нема подобро место.

Зошто нови згради во Кипар во Пафос:

- 6% се враќаат преку долгорочно изнајмување

- Најдолгата сезона во Европа

- Познати туристички центри

- Поволна даночна политика

- Идеално место за пензионирање

- Здрава храна

- мултикултурализам

- Англиски училишта/детски градинки и универзитети

- здрав начин на живот

- прифатливи летови

- можност за скијање на Тродос (јануари, февруари) и во исто време прошетка на сонце покрај морето во зимските месеци

Станот е идеална инвестиција за постојан престој или како инвестициска куќа и го препорачуваме и за добивање постојан престој на Кипар, долгорочно изнајмување или инвестирање во изнајмување за одмор.

Додатоци за проектот:

Страв на покривот, лежалки

Скриена клима

Покриен паркинг

Електрични порти

Сертификат за енергетска ефикасност А

Комплекс на порти

Гранитни работни површини

Перење

Паметен дом - домашен паметен систем

Складирање

Влезен видео систем

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Површина
100 m2
Корисна површина
97 m2
Балкон
11 m2
Гаража
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
90 m
Доктор
110 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
160 m
Бар
160 m
Училиште/градинка
130 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00