Импресивна вила, два базени, винарска визба и многу повеќе, Мораира, Шпанија

Moraira, Шпанија – ID 6134
2,200,000 Евра
Површина 1132 m2
Достапно 5+1
Море 1 000 m
Состојба Готово

Импресивна вила со вкупна површина од 497 м2, изградена на плац од 1132 м2 со 4 спални соби, 4 бањи, дневна, трпезарија, комплетно опремена кујна, кулоари, помошна соба, 3 тераси, 2 базени, гаража , спа простор, теретана, винарска визба, простор за скара. Плац со завршен дизајн на пејзаж и прекрасен поглед на море. Куќата има клима, парно, аларм. Се наоѓа во Мораира на само 1,5 км од плажа. Целата работа и беспрекорниот квалитет развиена инфраструктура и дизајн на згради: блиску до супермаркети, барови и ресторани итн.

број на спратови
3
Достапно
5+1
Поглед на море
Да
Површина
1132 m2
Плац
1132 m2
Корисна површина
422 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
497 m2
Паркинг
Да
Продавница
800 m
Доктор
940 m
Кафетерија
700 m
Ресторант
460 m
Бар
460 m
Училиште/градинка
220 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00