Инвестициска вила 3+1 гарантирано враќање 5% 150 м од море, веднаш покрај Марина во Кипар

Paralimni, Кипар – ID 13262
595,000 Евра
Површина 200 m2
Достапно 3+1
Море 150 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Инвестициски информации Како функционира?

Месечен приход: 2479 €
Годишен приход: 5.0%

Дали барате недвижен имот во европскиот Кипар директно од програмер со гарантиран поврат од 5 до 8%? Вие сте на вистинското место, ние сме ексклузивен застапник на развивачот на чешкиот пазар. Ќе ве советуваме како да го вратите ДДВ и да заштедите 19% од цената на имотот.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

На кратко растојание од најновата Марина на Кипар, на само 30 минути од аеродромот, нудиме луксузен проект на станбени и инвестициски вили на 200 m од морето. Завршувањето на проектот е планирано на крајот на 2026 година. Зголемување на цената за најмалку 50% до предавање. Моментално е шалтер, во случај на интерес за купување, инвеститорот ќе ве стави во редот на чекање инвеститори.

Затоа, не двоумете се да не контактирате. Аја Напа и Протарас се најпосетуваните региони во Кипар, дом на најдобрите плажи во Кипар и две од првите десет плажи во Европа и светот.

Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место, ние сме претставници на развивачот на чешкиот пазар.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај море, проверете ги нашите критики.

Во овој прекрасен затворен семеен и приватен проект нудиме вили 4 соби со две бањи и поглед на море. Вилата вклучува голема парцела и приватен базен.

На помалку од 200 метри од проектот е Марина Паралимни, која по завршувањето во 2024 година дополнително ќе ја модернизира областа и ќе ја направи крајна дестинација.

спални соби: 3 до 4

вкупна површина: 131 - 199 m²

покривна градина: 36 - 53 m²

парцела: 323 - 549 m²

базен: приватен

предавање: мај 2025 година

Ние се грижиме за управувањето со имотот од почеток до крај. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Со купување на нашиот имот, вие не сте готови, туку штотуку започнувате. Вашиот тим на МНМ.

број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
200 m2
Плац
323 m2
Корисна површина
144 m2
Тераса
65 m2
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
200 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

5% гарантиран принос, голем пентхаус со голема покривна градина, опремен по цена!
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна цена
155 m2
3+кк
4/4
4 000 m
260,000 Евра
Šipka vpravo
Инвестициска вила со гарантиран поврат од 5 до 8% со голем плац и базен
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
144 m2
3+1
1 000 m
532,000 Евра
Šipka vpravo
Голема вила со базен и земјиште гарантирано враќање од 5 до 8% годишно
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
232 m2
4+кк
350 m
493,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање од 5 до 8%, Луксузни 2 соби со поглед на најдобрите плажи на Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
1/3
1 000 m
159,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00