Инвестициски стан, три ката, три купатила, блиску до плажа во Кипар

Trikomo, Кипар – ID 8767
350,000 Евра
Површина 140 m2
Достапно 3+1
Спрат 1/3
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Во моментов нудиме можност за купување инвестициски апартман во овој хотелски проект по непобедливи услови.

Датумот на испорака е приближно за една година, за година и пол. Но, можете да платите до 72 месеци без зголемување!

По предавањето можеме веднаш да го изнајмиме станот и делумно да ја платиме куповната цена на овој начин, имаме 6-годишен рати без покачување!

Апартманите 3+1 имаат три ката, четири бањи, три тераси, вклучувајќи голем покрив и заеднички базен. Тие се наоѓаат на 300 метри од плажата во Кипар веднаш до воден парк во луксузен проект, на кратко растојание од морето. Дел од проектите ќе биде и луксузен клуб за јахти.

На покривот од станот има голема тераса на покривот, каде што може да се изгради пергола, џакузи и скара по нарачка. Апартманите имаат и сопствен базен. Веднаш има одличен воден парк, навистина е одлична инвестиција за изнајмување и заштеда на пари. Цена за изнајмување по ноќевање приближно 400 евра, потенцијалот за изнајмување е најмалку 100 дена во годината. Можеме да советуваме совршено со изнајмувањето. Инвеститорот ја одржува страницата така што сè работи совршено.

За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате.

Проектот има богата инфраструктура во рамките на самото одморалиште и покрај плажата. Можете да уживате во бањата, базени, фитнес, детско игралиште, водни паркови, кафулиња, ресторани, барови на плажа и многу повеќе. Со клиентска картичка ќе ви овозможиме пристап до сите инфраструктури на сите проекти на овој развивач на целиот остров.

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во ресторани + други поволности.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
3+1
Површина
140 m2
Корисна површина
120 m2
Тераса
67 m2
Балкон
20 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00