Инвестициски вили на Кипар, три ката, четири бањи и базен

Trikomo, Кипар – ID 8987
350,000 Евра
Површина 200 m2
Достапно 3+1
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона
Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Во моментов нудиме можност за купување на инвестициска вила во овој хотелски проект под непобедливи услови.

Рокот за предавање на вилите е приближно за една година, за година и пол. Но, можете да платите до 72 месеци без зголемување! Од 70-те вили во проектите, само неколку останаа празни.

По предавање за година и пол, вилата можеме веднаш да ја изнајмиме и делумно да ја платиме куповната цена на овој начин, имаме 6-годишен рати без поскапувања!

Вилите 3+1 имаат три ката, четири бањи, голема тераса на покривот каде што може да се изгради пергола, скара и џакузи. Сè се наоѓа на 300 метри од плажата во Кипар. Дел од проектите ќе биде и луксузен клуб за јахти. Вилите имаат и сопствен базен. Веднаш има одличен воден парк, навистина е одлична инвестиција за изнајмување и заштеда на пари.

Ние самите имаме искуство во овој проект за повеќе информации за враќањето и одличниот план на рати и други поволности од нашата компанија не двоумете се да не контактирате.

Проектот има богата инфраструктура во рамките на самото одморалиште и покрај плажата. Можете да уживате во бањата, базени, фитнес, детско игралиште, водни паркови, кафулиња, ресторани, барови на плажа и многу повеќе. Со клиентска картичка ќе ви овозможиме пристап до сите инфраструктури на сите проекти на овој развивач на целиот остров.


Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во рестораните + други поволности.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.
број на спратови
3
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
200 m2
Плац
200 m2
Корисна површина
120 m2
Тераса
67 m2
Базен
Да
Градежна површина
150 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00