Комплетно наместена куќа, со поглед на море, на 5 минути од плажа, Рогачево

Рогачево, Бугарија – ID 3082
83,000 Евра
Површина 150 m2
Достапно 3+1
Море 5 000 m
Состојба Готово
Ви претставуваме комплетно опремена терасовидна куќа во село Рогачево, на само 5 км од плажата во Кранево, на 7 км. од одморалиштето Албена и 25 км од Варна. Куќата е на два ката и го има следниот распоред:
1 кат - влезен хол, дневна со камин, кујна и трпезарија, визба, тоалет, трем;
Втор кат - ходник, 3 спални соби, бања, 2 балкони. Поглед на море од двете спални соби и еден балкон. Куќа површина 150 м2. Дворна површина - 395 м2. Куќата се продава наместена и опремена. На земјиштето на кое се наоѓа куќата се изградени 3 пара полусамостојни куќи. Секоја куќа има паркинг простор. Во областа има меѓународни терени за голф. Еколошки чисто место со исклучително убава и релаксирачка атмосфера за семеен одмор или балансиран начин на живот. Многу квалитетен имот по добра цена! Препорачуваме!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.


број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
150 m2
Плац
395 m2
Корисна површина
150 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
150 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
5 km
Доктор
3 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
730 m
Бар
5 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00