Комплетно опремени 2 соби во близина на плажа и забава, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8871
65,500 Евра
Површина 53 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/5
Море 150 m
услуга 7 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме простран двособен стан со вкупна површина од 53 м2
во апартманскиот хотел Blue Marine на Сончев брег со мебел. Станот се состои од бања, дневна со кујна, спална соба и тераса. Се наоѓа на петти и воедно последен кат. Во зградата има лифт. Во цената е вклучен мебел и опрема. Растојанието до плажата е 150 метри. Сите удобности се на непосредна близина.
Луксузниот апартмански хотел Blue Marine е изграден во 2009 година. За гостите и сопствениците се достапни базен, простор за релаксација, 24-часовно обезбедување, паркинг и рецепција. Надоместокот за одржување е 7 €/м2 годишно. Понудата е идеална за користење преку целата година и за изнајмување.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
46 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
350 m
Доктор
290 m
Кафетерија
320 m
Ресторант
0 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
0 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00