Комплетно опремени и луксузни 4 соби, на 20м од плажа, Равда

Ravda, Бугарија – ID 8792
200,000 Евра
Површина 151 m2
Достапно 4+кк
Спрат 3/6
Море 20 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме луксузен апартман во прва линија и во одличниот комплекс Оазис во Равда. Површината е 4 соби, големина 151м2, се наоѓа на трет кат од шест ката. Се состои од коридор, пространа дневна соба, три спални соби, три бањи со тоалети и три тераси. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Сите удобности и инфраструктура на прекрасното одморалиште се во непосредна близина.

Комплексот во кој се наоѓа станот има одлична локација во прекрасното морско одморалиште Равда, на прва линија, на 20 метри од плажа, блиску до центарот, со многу забави и продавници и на само 3 км од античкиот градски музеј. од Несебар. Зградата е изградена од висококвалитетни материјали, со модерна архитектура и удобна и функционална локација на станови, луксузни заеднички простории - лоби бар, рецепција, лифтови, фасади и зелени површини. Овој имот е погоден и за изнајмување и за користење преку целата година.

Опрема на комплексот:

• Надворешен базен и бар покрај базен, места за релаксација

• Безбедност 24 часа на ден

• Соблекувални со туш

• Кафе

• Чуван паркинг

• Игралиште

Годишниот надоместок за одржување е 9,8 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аква парк во Равда, кој е споредлив со аква паркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
4+кк
Површина
151 m2
Корисна површина
132.88 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
160 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
30 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
70 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00