куќа од тули по одлична цена, во близина на Бургас, Тројаново

Troyanovo, Бугарија – ID 9478
43,000 Евра
Површина 540 m2
Достапно Нетипичен
Море 30 000 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба двокатна куќа од тули со површина од 108 м2, која се наоѓа во централниот дел на селото Тројаново, регионот Бургас, Бугарија.
Првиот кат од зградата моментално е во реконструкција.
Вториот кат е станбен и има три соби: пространа, опремена дневна соба со простор за седење; посебна, добро опремена кујна со трпезарија; удобна спална соба; бања со када. Има и посебен влезен хол.
Плацот со површина од 540м2 е уреден со цвеќиња, градинарски растенија и грозје.
Селото Тројаново се наоѓа во југоисточниот дел на Бугарија, на 12 километри од административниот центар Камено. Има развиена инфраструктура, има минерален извор. Недалеку од него е делот од автопатот „Тракија“.
Оддалечено е само 27 километри до градот Бургас, 30 километри до морето и 40 километри до аеродромот во Бургас.
број на спратови
2
Достапно
Нетипичен
Површина
540 m2
Плац
540 m2
Корисна површина
108 m2
Градежна површина
108 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
12 km
Доктор
12 km
Кафетерија
12 km
Ресторант
13 km
Бар
15 km
Училиште/градинка
8 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00