Куќа со две спални соби со поглед на море во Зеленика

Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора – ID 7395
170,000 Евра
Површина 1300 m2
Достапно 4+кк
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Се продава куќа во Херцег Нови, Зеленика.
Површината на куќата е 64 м2, површината на земјиштето на кое се наоѓа е 520 м2.
План за куќа:
• Куќата има две спални соби, бања, дневна, кујна, оставата, чајната кујна;
Куќата е наместена и опремена со потребните апарати. Куќата е опремена и со клима уред кој во лето ја лади куќата, а во зима ја загрева.
Од прозорците и терасата има прекрасен поглед на морето.
Се што ви треба е во близина на куќата: продавници, ресторани, аптеки.
Растојанието до морето е само 150 метри.

Зеленика е селско и приморско одморалиште во Црна Гора. Тој е дел од градот Херцег Нови, од кој се наоѓа на околу 5 километри источно.
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
1300 m2
Плац
1170 m2
Корисна површина
170 m2
Тераса
Да
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Градежна површина
80 m2
Паркинг
Да
Продавница
230 m
Доктор
890 m
Кафетерија
160 m
Ресторант
160 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
580 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00