Луксузен пентхаус 3+1 покрај море, три бањи, голема тераса

Trikomo, Кипар – ID 7811
512,000 Евра
Површина 140 m2
Достапно 3+1
Спрат 11/11
Море 200 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Моментално нудиме одлична Пент куќа 3+1 со голема тераса на покривот во ова одлично одморалиште на плажа. Пентхаусот има три бањи. Ќе имате одличен поглед на терасата а има и можност да нарачате џакузи за уште подобро чувство. Пентхаусот ќе биде предаден на крајот на оваа година, но можете да го исплатите 3 години без покачување!

Правните услуги од нас ќе ги добиете како бесплатен подарок. Додадената вредност на проектот е идниот јахта клуб, кој инвеститорот ќе го гради заедно со градот.

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во рестораните + други поволности.

Услуги во проекти:

На само 300 метри од плажа

Огромен воден аквапарк со тобогани за сите возрасти!

ресторанот „Азул“ нуди вкусни јадења, десерти и коктели

Спортови на вода - патувања за скијање на вода, нуркање, SUP сурфање и многу повеќе

Надворешни базени опремени со лежалки и чадори

Загреан внатрешен базен со сауна и топла када

Соби за масажа со професионални терапевти и различни процедури

Комплетно опремен фитнес центар

подземен паркинг

иден едриличарски клуб

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. На нашата веб-страница ќе ги видите нашите инвестициски тури на локацијата, бројот на учесници е ограничен.

Спрат
11
број на спратови
11
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
140 m2
Корисна површина
100 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00