Луксузен стан на атрактивна локација, вклучен гаражен паркинг, Будва, Црна Гора

Budva, Црна Гора – ID 8228
425,000 Евра
Површина 111 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/8
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба луксузен 3-собен стан во Будва на атрактивна локација во близина на море. Станот е со површина од 111 м2 и се наоѓа на 5 кат во зграда со лифт.
Распоред: пространа дневна поврзана со кујна и трпезарија, две спални соби од кои едната мастер, 3 бањи и голем балкон. Сè во станот е сосема ново и целосно луксузно наместено и опремено. Станот се продава со целиот мебел. Од балконот има прекрасен поглед на морето и градот. Има многу малку такви станови за продажба, па ова е единствена можност за секој кој сака да поседува луксузен имот на брегот.
Во цената е вклучена гаража сместена во зградата.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина. Станот е на само 200м од море.
Спрат
5
број на спратови
8
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
111 m2
Корисна површина
109 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
450 m
Доктор
670 m
Кафетерија
510 m
Ресторант
300 m
Бар
290 m
Училиште/градинка
220 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00