Луксузна 1 спална соба, совршено одржуван комплекс, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9716
60,500 Евра
Површина 37 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/6
Море 400 m
услуга 15 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 1-собен стан од 37м2, кој се наоѓа на приземје од шест ката, во луксузниот комплекс Sweet Homes 3 на Сончев Брег, Бугарија. Распоред: дневна со кујна и посебен простор за спиење, бања со тоалет, балкон. Во цената е вклучен мебел и опрема.

Комплексот во кој се наоѓа станот е луксузен и елегантен, одлично одржуван. Работи преку целата година, погоден за постојан престој, рекреација и изнајмување. Оддалеченоста од плажата е 400 метри, сите удобности и забава се на непосредна близина. Сопствениците и нивните гости имаат на располагање во комплексот: Затворен загреан базен, совршено одржуван терен, зеленило, егзотични растенија,

Одличен СПА

Внатрешна топла када

Детско катче со аниматор

Голем надворешен базен во форма на бисер со многу кругови за хидромасажа

Детски базен

Игралиште

Пештерата на богатствата

Зелен лавиринт

Детски ѕид за качување

Надворешни и внатрешни рекреативни површини со летниковци

Панорамски покривни површини

Печење на скара

деноноќно обезбедување и видео надзор во комплексот

Интернет низ целиот комплекс

Сателитска телевизија

Паркинг

Надоместокот за одржување е 15 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Површина
37 m2
Корисна површина
32.56 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
280 m
Доктор
620 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
140 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00