Луксузна куќа со базен, Бар

Bar, Црна Гора – ID 7722
350,000 Евра
Површина 580 m2
Достапно 4+кк
Море 5 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви претставуваме прекрасен нов дом за продажба во Бар! Овој извонреден имот е 183 м2 и има модерен дизајн и нуди пространа средина за живеење. Овој дом на површина од 492 метри квадратни обезбедува многу отворен простор за релаксација.
Влезете внатре и ќе ве пречека атрактивна кујна во комбинација со пространа дневна соба, создавајќи хармонична и отворена атмосфера. Кујната е смислено дизајнирана и опремена со модерни апарати.
Куќата има три спални соби кои нудат удобно и приватно одморалиште за членовите на семејството или гостите. Покрај тоа, две бањи обезбедуваат удобност за станарите.
Еден од најважните моменти на овој имот е шармантната тераса, која нуди совршено место за одмор. Терасата обезбедува беспрекорна транзиција помеѓу внатрешно и надворешно живеење и ви овозможува да уживате во мирното опкружување. Во дворот има освежителен базен 7x4.
Имотот може да се пофали и со луксузот на подно греење за да се обезбеди удобност за време на постудените периоди.
Погодно лоциран на само 2 километри од историскиот Old Bar, овој дом нуди лесен пристап до низа удобности, вклучувајќи продавници, ресторани и културни атракции. Покрај тоа, пенливото Јадранско Море е оддалечено само 5 километри, што ви овозможува да уживате во неверојатните плажи.
Со својот внимателен распоред, делумно опремен мебел, добро опремена кујна, базен и топли подови, оваа нова куќа во Бар е исклучителна комбинација на удобност, стил и функционалност. Не ја пропуштајте можноста да го уредите овој исклучителен имот по ваш вкус, било за постојан престој или за рекреација.
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
580 m2
Плац
492 m2
Корисна површина
183 m2
Базен
Да
Градежна површина
95 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
2 km
Кафетерија
420 m
Ресторант
1 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
990 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00